Zip your style by ZipFashion.

ZipFashion to marka biżuterii handmade tworzona z zamków błyskawicznych, projektowana z pasją oraz zamiłowaniem do oryginalnych rozwiązań. To odważne i designerskie dodatki, których niebanalność zachwyca, a stylizacji dodają rockowego look'u i stylu.
ZipFashion charakteryzuje przede wszystkim nietuzinkowość, oryginalność i niepowtarzalność. Biżuteria wykonana dla kobiet ceniących odwagę, niezależność i własny styl.

Całość oferty sklepu ZipFashion stanowi biżuteria zaprojektowana i wykonana przeze mnie w mojej małej domowej pracowni. Prezentowane w sklepie modele biżuterii dostępne są w ciągłej sprzedaży, a niektóre wykonane są tylko w pojedyńczym egzemplarzu (te znajdziesz w dziale „Zipowe unikaty”). Mogę również wykonać coś specjalnie na Twoje zamówienie – serdecznie zapraszam do kontaktu, koniecznie napisz mi o swoich oczekiwaniach.
 
W sklepie marki ZipFashion oferuję nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie moich Klientów jest dla mnie sprawą najważniejszą, dlatego też dokładam wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.

ZipFashion
Joanna Wejda

img_projekt-bez-tytulu.jpg